Kasy fiskalne – Drukarki Fiskalne – TANIO! tel. 601 420 753; 697 661 314

Drukarki i kasy fiskalne - Wrocław

Jeśli planujesz zakup urządzeń rejestrujących, nowego sprzętu współpracującego z Twoją kasą fiskalną, a także zmianę dotychczasowego oprogramowania lub punktu serwisowego, zapoznaj się z ofertą PSI! Klienci chwalą nasze bogate doświadczenie przekładające się na jakość oferowanych urządzeń fiskalnych (przede wszystkim kas i drukarek fiskalnych) oraz usług posprzedażowych i systemów IT.

Asortyment i usługi PSI

  • kasy fiskalne
  • drukarki fiskalne
  • serwis
  • oprogramowanie

Co nas wyróżnia?

Jakie urządzenie fiskalne wybrać?


Na rynku dostępne są różne urządzenia rejestrujące, dlatego w ofercie PSI znajdą Państwo wszelkie modele kas fiskalnych - małe, mobilne, średnie, systemowe, a także nowoczesne drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych i wagi. Wiemy, że każda branża wymaga indywidualnych rozwiązań, z tego powodu nasi specjaliści służą pomocą w wyborze odpowiedniego urządzenia, perfekcyjnie dopasowanego do potrzeb konkretnych przedsiębiorców. Aby otrzymać fachową poradę, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem PSI, który w przystępny sposób wytłumaczy różnice pomiędzy dostępnymi na rynku modelami urządzeń rejestrujących. Na wybór rodzaju kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej duży wpływ ma profil naszego biznesu, specyfika miejsca pracy oraz oferowanego asortymentu. Urządzenia rejestrujące to narzędzia pracy, które służą przez wiele lat, dlatego przed podjęciem decyzji o zakupie kasy fiskalnej lub drukarki warto przeanalizować potrzeby naszej firmy.

PSI współpracuje z uznanymi producentami drukarek i kas fiskalnych

 
Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami takich firm jak ELZAB, POSNET, czy DATECS, dzięki temu możemy naszym klientom zaproponować najnowsze modele kas i drukarek fiskalnych oraz najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie oprogramowania IT.

Współpraca z uznanymi producentami urządzeń rejestrujących pozwala zapewnić nam najwyższą jakość oferowanych produktów, do naszych zaufanych partnerów należą:
 

Co lepiej sprawdzi się w mojej firmie? Kasa czy drukarka fiskalna?


Wielu przedsiębiorców zadaje sobie to pytanie.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne są urządzeniami, które lepiej będą pasować do mniejszych przedsiębiorstw - kasą fiskalną mogą zainteresować się też osoby, których firmy oferują niewielką ilość towarów lub usług. Również dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i dostęp tylko do najpotrzebniejszych funkcji, wybór kasy fiskalnej będzie bardziej odpowiedni niż zakup drukarki. Mobilne kasy fiskalne będą świetnym rozwiązaniem dla przedstawicieli zawodów, których praca wiąże się z działalnością w różnych miejscach i wystawianiem dowodów zakupu towarów lub usług (np. w przypadku lekarzy, prawników, właścicieli foodtrucków itp.).

Drukarki fiskalne

O drukarce fiskalnej powinni pomyśleć przedstawiciele dużych przedsiębiorstw, które oferują szeroki asortyment - jest to urządzenie, które "zapamięta" większą liczbę produktów i usług. Do prawidłowego działania drukarki fiskalnej potrzebne jest specjalne oprogramowanie zainstalowane na zewnętrznym komputerze, dlatego niezbędne jest podłączenie laptopa lub komputera stacjonarnego do naszej drukarki fiskalnej. Takie rozwiązanie zwiększa możliwości i ilość funkcji oferowanych przez to urządzenie, a dzięki specjalnemu systemowi IT możemy stale analizować dokonane transakcje, a także tworzyć raporty - bez konieczności przerywania pracy drukarki fiskalnej.

Nasi klienci najczęściej kupowali:

Najchętniej wybierane modele kas fiskalnych:

PSI - kasy fiskalne Wrocław

kasa fiskalna wrocław

Przedsiębiorcy z Wrocławia docenili jakość drukarek
i kas fiskalnych PSI

Oferowana przez nas jakość usług przekłada się na Państwa zadowolenie, a holistyczne rozwiązania proponowane przez PSI zostały docenione przez wymagających przedsiębiorców, którym zależy na oszczędności czasu. Nasze rozwiązania oraz oferowany sprzęt rejestrujący (np. kasy i drukarki fiskalne) cechują się niemal 100% niezawodnością. Błyskawiczne działanie systemów informatycznych oraz serwisu posprzedażowego pozwala klientom PSI skupić się na najważniejszej rzeczy, czyli prowadzeniu biznesu.

Zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszymi konsultantami – każdego klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu zaproponujemy Państwu idealnie dopasowane kasy fiskalne, drukarki i oprogramowanie w korzystnej cenie.

Wybierając drukarkę lub kasę fiskalną we Wrocławiu od PSI, mają Państwo gwarancję kompleksowej obsługi wraz z serwisem technicznym i odpowiednim oprogramowaniem.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Siedziba PSI we Wrocławiu - tutaj kupisz kasę i drukarkę fiskalną

PSI budynek

Sprawdź nasze wszystkie oddziały na terenie całej Polski, jeśli szukasz kasy lub drukarki fiskalnej poza Wrocławiem: https://www.psi.wroc.pl/kontakt-z-nami/

PSI logo

W specjalnie przygotowanym poradniku wyjaśniamy wszystkie kwestie odnośnie drukarek i kas fiskalnych, które mogą nurtować właścicieli firm.
https://www.psi.wroc.pl/poradnik/

przedsiębiorca


© 2018 PSI Projektowanie Systemów Informatycznych Bolesław Rudnik. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Summary
Author Rating
Aggregate Rating
5 based on 3 votes
Brand Name
PSI Projektowanie systemów informatycznych
Product Name
Tanie Kasy Fiskalne Małe Mobilne
Price
PLN 600
Product Availability
Available in Stock