POSNET Bingo HS EJ 1299zł 1169,1zł

POSNET Bingo XL
POSNET Bingo XL 1299zł 1150zł
Marzec 13, 2016
POSNET Neo XL EJ
POSNET Neo XL EJ 2499zł 2299zł
Marzec 14, 2016

POSNET Bingo HS EJ 1299zł 1169,1zł

bingo_hs_ej
POSNET Bingo HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ to jedno z najchętniej kupowanych urządzeń fiskalnych. Niewielkie gabaryty, duża funkcjonalność i intuicyjna obsługa sprawiają, że kasy te można spotkać w wielu sklepach i punktach usługowych.
Dla kogo
Kasa Posnet Bingo HS EJ to urządzenie, które wspaniale sprawdza się w niewielkiej wielkości punktach handlowych oraz usługowych. Ten typ kasy często wykorzystywany jest w gabinetach lekarskich, kancelariach prawniczych oraz w innych podobnych działalnościach gospodarczych. Dzięki małym rozmiarom oraz dobrej jakości akumulatorowi, kasa Posnet Bingo HS EJ jest również chętnie wykorzystywana np. w sezonowych punktach gastronomicznych czy niewielkich straganach z pamiątkami.
Najważniejsze cechy POSNET Bingo HS EJjustify;
Wygląd:proste i nowoczesne wzornictwo;grafitowy kolor obudowy;wygodna klawiatura –24

klawisze w tym 5 definiowalnych;podświetlany, alfanumeryczny  wyświetlacz LCD, dla kasjera;podświetlany, diodowy LED wyświetlacz dla klienta.

Funkcjonalność:baza towarowa mieści 4000 artykułów;kasa przygotowana do przejścia na rozliczenie w euro;wydruk numeru NIP nabywcy;współpraca z szufladą kasową oraz wagą;wydajny akumulator umożliwiający długotrwałą pracę w terenie;komunikacja z komputerem on-line;szybka i prosta wymiana papieru.