POSNET Neo XL EJ 2499zł 2299zł

bingo_hs_ej
POSNET Bingo HS EJ 1299zł 1169,1zł
Marzec 14, 2016
ELZAB Delta Max E
ELZAB Delta Max GE 2299zł 2090zł
Marzec 14, 2016

POSNET Neo XL EJ 2499zł 2299zł

POSNET Neo XL EJ
POSNET Neo XL EJ
Kasa fiskalna Posnet Neo XL EJ to nowoczesna kasa fiskalna idealnie sprawdzająca się w punktach handlowych oraz usługowych o dużym natężeniu ruchu. Możliwość zdalnej współpracy kasy z komputerem oraz wideomonitoringiem to jedne z wielu jej zalet.
Dla kogo
Posnet Neo XL EJ to kasa przygotowana specjalnie dla dużych sklepów. Doskonale sprawdza się w wielkopowierzchniowych marketach, gdzie codziennie przewijają się tysiące klientów. Użytkownicy kas podkreślają, że dzięki możliwości zdalnego łączenia się kasy m.in. z programem magazynowym praca w sklepie przebiega znacznie sprawniej. Kolejną zaletą jest 100 metrowy wałek papieru, który znacznie wydłuża czas pracy bez konieczności jego wymiany.
Najważniejsze cechy POSNET Neo XL EJ
Wygląd:eleganckie i nowoczesne wzornictwo;obudowa w kolorze czarnym;wygodna klawiatura – 56 klawiszy w tym 25 programowalnych;podświetlany, graficzny wyświetlacz dla kasjera;podświetlany, alfanumeryczny wyświetlacz LCD dla klienta.
Funkcjonalność:baza towarowa mieści 30 000 artykułów;kasa przygotowana do przejścia na rozliczenie

w euro;kasa umożliwia rozliczenie w różnych walutach;wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu;obsługa różnych programów rabatowych;zasilanie z energią elektryczną z gniazdka lub akumulatora;możliwość pracy jednego urządzenia jak również w systemie kasowym;przypomnienie o konieczności wykonania raportu dobowego;przypomnienie o konieczności dokonania przeglądu technicznego;opcjonalne wyposażenie ułatwiające pracę m.in. osłona silikonowa na klawiaturę, szuflada kasowa.