O firmie

Na rynku od 1990 roku

Na początku PSI było producentem i dostawcą systemu handlowego. Dzisiaj jest autorem i integratorem kompleksowych rozwiązań dla handlu, usług, firm produkcyjnych oraz innych typów działalności gospodarczej. Oferujemy kompleksowe systemy wspierające obsługę i zarządzanie firmą, systemy finansowo-księgowe, a także szeroki asortyment sprzętowy. Zajmujemy się także projektowaniem i wykonawstwem sieci komputerowych oraz usług internetowych.


Małe i średnie przedsiębiorstwa znajdą u nas rozwiązania informatyczne, w szczególności w obszarze handlu i usług, które optymalnie dopasowane do prowadzonej działalności, skutecznie ją wspierają. W sektorze średnich i dużych firm oferujemy systemy zintegrowane klasy ERP oraz narzędzia wielowymiarowej analizy danych.


Naszym klientom oferujemy jednak przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w realizacji i prowadzeniu projektów informatycznych, znajomość specyfiki naszego rynku oraz jakość pracy popartą ponad trzema tysiącami wdrożeń.

Firma PSI obejmuje sieć filii z siedzibami na terenie całego kraju. W chwili obecnej działają filie we Wrocławiu, Częstochowie, Nysie, Poznaniu, Przemyślu, Radomiu, Szczecinie, Świdnicy, Kaliszu Pomorskim oraz Warszawie. Filie PSI prowadzą samodzielną działalność w zakresie instalacji i wdrażania systemów informatycznych PSI, kompletacji sprzętu i instalacji sieciowych, działań marketingowych. Rolę nadrzędną w stosunku do wszystkich filii pełni centrala PSI we Wrocławiu. Do zadań centrali należy m.in. nadzorowanie i realizacja zmian programowych w oferowanych przez PSI systemach, powiększanie oferty oprogramowania i świadczonych przez firmę usług.

Zatrudniamy obecnie ponad 50 pracowników zajmujących się oprogramowaniem, wdrożeniami i serwisem. Dzięki temu potrafimy sprawnie przeprowadzić wdrożenie oferowanych przez nas systemów u każdego klienta na terenie całego kraju, dotyczy to zwłaszcza firm wielooddziałowych.


Proponujemy pomoc w identyfikacji potrzeb oraz dostosowanie systemów przez nas oferowanych do przebiegu procesów biznesowych w firmie klienta

Projektowanie i wdrażanie własnych systemów informatycznych, Wdrażanie systemów klasy ERP II, Integracja systemów informatycznych klienta, Tworzenie programów na zamówienie, Przygotowanie platformy sprzętowej pod instalacje aplikacji własnych i klienta, Projektowanie, instalacja i serwis sieci komputerowych, Integracja sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych oraz innych urządzeń wykorzystywanych w przedsiębiorstwach, Doradztwo w zakresie modyfikacji systemu informacyjnego i struktury organizacyjnej przedsiębiorstw, Sprzedaż komputerów, urządzeń fiskalnych oraz urządzeń peryferyjnych, Serwis i Pogotowie komputerów, urządzeń fiskalnych oraz urządzeń peryferyjnych, Usługi internetowe, Kompleksowa obsługa serwisowa - outsourcing serwisu, Doradztwo w zakresie sprzętu komputerowego, sieciowego, fiskalnego, Nowość - doradztwo, sprzedaż i serwis sprzętu gamingowego !


Nasi partnerzy

© 2016 PSI Projektowanie Systemów Informatycznych Bolesław Rudnik. Wszelkie prawa zastrzeżone.