Kasy Fiskalne Oferta

Kasy małe i mobilne


Mobilna kasa fiskalna to niewielkie urządzenie, które nie zajmie dużo miejsca w torbie czy teczce. To kompaktowe urządzenie jest tak samo proste w obsłudze jak telefon komórkowy, czy smartphone. Mobilna kasa fiskalna została wręcz stworzona dla lekarzy, którzy przenoszą swoją kasę fiskalną z jednego gabinetu lekarskiego do drugiego lub składają domowe wizyty swoim pacjentom.

Mobilne kasy fiskalne mimo małych gabarytów mają szybki mechanizm drukujący, pojemną bazę, do której można wprowadzić nazwy towarów i usług, a także elektroniczną kopię paragonu. Trzymana w teczce, kasa mobilna zostanie wyjęta i użyta wtedy, kiedy będzie taka potrzeba. Posiadacz takiej kasy nie musi martwić się o jej akumulator, ponieważ jest bardzo wytrzymały i z pewnością szybko się nie rozładuje.


Zobacz

Kasy fiskalne średnieZobacz

Kasy fiskalne systemowe
Zobacz

Drukarki fiskalne

Przed zakupem urządzenia fiskalnego każdy przedsiębiorca musi się dokładnie zastanowić nad tym, czy wybrać drukarkę fiskalną czy kasę. Wybór ten powinien być uzależniony od tego, jakie dana firma ma potrzeby.

Drukarki fiskalne są nowoczesnymi urządzaniami, w których zastosowano innowacyjne technologie oraz najlepsze komponenty. Drukarka fiskalna, żeby prawidłowo funkcjonować musi być podłączona do komputera, w którym zainstalowano zewnętrzny system sprzedażowy, co sprawia, że drukarka ma większe zastosowanie od kasy fiskalnej.


Zobacz

Nasi partnerzy

© 2016 PSI Projektowanie Systemów Informatycznych Bolesław Rudnik. Wszelkie prawa zastrzeżone.