ELZAB Delta Max GE 2299zł 2090zł

POSNET Neo XL EJ
POSNET Neo XL EJ 2499zł 2299zł
Marzec 14, 2016
elzab_mini
ELZAB Mini
Marzec 14, 2016

ELZAB Delta Max GE 2299zł 2090zł

ELZAB Delta Max E
ELZAB Delta Max GE
Kasa fiskalna ELZAB Delta Max GE to nowoczesne urządzenie, które doskonale sprawdza się w średnich i dużych placówkach handlowych. Estetyczny i nowoczesny wygląd i wygodna, prosta obsługa oraz szeroka gama funkcjonalności to jej główne zalety.
Dla kogo
Kasa ELZAB Delta Max GE to urządzenie, które doskonale sprawdza się w dużych placówkach handlowych. Możliwość podłączenia wielu urządzeń ważących oraz rozdział funkcji odczytu wagi i obsługi odważania doskonale sprawdzają się w jednostkach handlowych, gdzie sprzedawane są głównie produkty na wagę. Dodatkową zaletą tego modelu kasy jest możliwość wprowadzenie ponad 61 tysięcy różnych artykułów. Kasa jest również przygotowana do wprowadzenia euro jako waluty obiegowej w Polsce, oraz rozliczania paragonów w 8 walutach, co sprawdza się w sklepach i hurtowniach obsługujących klientów polskich i zagranicznych.
Najważniejsze cechy Elzab Delta Max GE :proste i nowoczesne wzornictwo;grafitowy kolor obudowy;wygodna klawiatura – 30 klawiszy cyfrowych i funkcjonalnych + 50 definiowalnych;alfanumeryczny, podświetlany wyświetlacz LCD, dla kasjera;podświetlany, diodowy LED wyświetlacz dla klienta;wszystkie złącza znajdują się od spodu urządzenia, dzięki czemu można je estetycznie podłączyć.Funkcjonalność:baza towarowa kasy mieści 61 439 artykułów;sprzedaż może być

prowadzona w systemie komputerowym lub ECR;kasa przygotowana do przejścia na rozliczenie w euro;możliwość rozliczania paragonu w 8 walutach obcych;obsługa kart rabatowych i lojalnościowych;obsługa różnych programów rabatowych np. „3 w cenie 2”, rabatów procentowych i kwotowych;możliwość pracy na kasie różnych kasjerów, posiadających różne uprawnienia;możliwość poprawiania błędów kasjerów – przez kasjera o odpowiednich uprawnieniach;obsługa sprzedaży i skupu opakowań zwrotnych;możliwość współpracy z wagami sklepowymi – podłączenie maksymalnie 4 różnych urządzeń ważących;współpraca z portalem obsługującym płatności elektroniczne;współpraca z szufladą kasową.