POSNET Bingo XL 1299zł 1150zł

kasa fiskalna mercury
MERCURY130F 980zł 580zł
Marzec 13, 2016
bingo_hs_ej
POSNET Bingo HS EJ 1299zł 1169,1zł
Marzec 14, 2016

POSNET Bingo XL 1299zł 1150zł

POSNET Bingo XL
POSNET Bingo XL
Kasa fiskalna Posnet Bingo XL jest urządzeniem przeznaczonym do pracy w średniej wielkości punktach handlowych. Nowoczesny wygląd oraz prosta, intuicyjna obsługa to podstawowe zalety tego modelu kasy. Kasa Posnet Bingo XL zyskała szczególne uznanie wśród użytkowników o czym świadczy Nagroda Kupców Polskich „Złoty Paragon”.
Dla kogo
Kasa Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona do pracy w małych i średnich punktach handlowych. Dzięki estetycznemu wyglądowi doskonale prezentuje się w sklepach niezależnie od branży. W przypadku tego modelu kasy bardzo istotna jest także duża ilość artykułów, które można wprowadzić do jej pamięci, co znacznie ułatwia pracę kasjerom.
Najważniejsze cechy POSNET Bingo XL
Wygląd:proste i nowoczesne wzornictwo;grafitowa obudowa z czarnymi elementami;wygodna klawiatura –24 klawisze w tym 5 programowalnych;podświetlany, alfanumeryczny  wyświetlacz LCD, dla kasjera;podświetlany, numeryczny wyświetlacz LCD dla klienta.
Funkcjonalność:baza towarowa mieści 8000 artykułów;kasa przygotowana do przejścia na rozliczenie w

euro;wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu;obsługa skanerów kodów kreskowych;automatyczny odczyt masy wagi dla towarów ważonych;automatyczne rabaty oraz blokada rabatów dla towarów niskomarżowych;integracja z systemami wideomonitoringu;statystyki roczne i tygodniowe dla wybranych grup produktów np. dla alkoholi;przypomnienie o konieczności wykonania raportu dobowego;przypomnienie o konieczności dokonania przeglądu technicznego;opcjonalne wyposażenie ułatwiające pracę m.in. pokrowiec, ładowarka samochodowa.