POSNET Mobile HS EJ 1299zł 1169,1zł

POSNET Neo XL EJ
POSNET NEO EJ PLUS 1815zł 1615zł
Marzec 18, 2016
POS_NET-ERGO_Basic_040003_020001
ERGO MOBILE 1399zł 1124,1zł
Marzec 19, 2016

POSNET Mobile HS EJ 1299zł 1169,1zł

posnet_mobile_hsej
POSNET Mobile HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ jest obecnie najmniejszą kasą fiskalną dostępną na rynku. Dzięki niewielkim rozmiarom mieści się nie tylko w damskiej torebce, ale nawet w kieszeni. Niski pobór energii sprawia, że bateria wykorzystywana w tej kasie wystarcza na bardzo długo i pozwala na wygodną i efektowną pracę w terenie.
Dla kogo
Kasa Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza dostępna na polskim rynku kasa fiskalna. Dzięki małym rozmiarom świetnie sprawdza się podczas pracy w terenie. Najchętniej korzystają z niej właściciele sezonowych punktów handlowych i gastronomicznych, lekarze oraz prawnicy. Niewielki rozmiar kasy i możliwość przymocowania jej w miejscu pracy to zalety, które doceniają osoby pracujące na parkingach i w wypożyczalniach.
Najważniejsze cechy POSNET Mobile HS EJ
Wygląd:proste i nowoczesne wzornictwo;obudowa w kolorze czarnym z elementami białymi;wygodna klawiatura –19 klawisze w tym 10 programowalnych;podświetlany, alfanumeryczny  wyświetlacz LCD, dla kasjera;podświetlany, alfanumeryczny wyświetlacz LCD dla klienta.
Funkcjonalność:baza

towarowa mieści 4000 artykułów;kasa przygotowana do przejścia na rozliczenie w euro;wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu;zasilanie z baterii pozwala na długotrwałą pracę w terenie;komunikacja z programem magazynowym on-line;szybka i prosta wymiana papieru;system mocowania umożliwiający zainstalowanie kasy w miejscu pracy np. w samochodzie;funkcje dla parkingu i wypożyczalni;przypomnienie o konieczności wykonania raportu dobowego;przypomnienie o konieczności dokonania przeglądu technicznego;opcjonalne wyposażenie ułatwiające pracę m.in. pokrowiec, ładowarka samochodowa.