POSNET Mobile EU 999zł 899zł

POSNET Revo
POSNET Revo 1899zł 1530zł
Marzec 20, 2016
kasy fiskalne wrocław
ELZAB Zeta 2261zł 2061zł
Marzec 31, 2016

POSNET Mobile EU 999zł 899zł

kasa fiskalna posnet
POSNET Mobile EU
Kasa fiskalna Posnet Mobile EU to nowoczesne przenośne urządzenie fiskalne. Dzięki specjalnie zaprojektowanej i wzmocnionej obudowie, wytrzymałemu akumulatorowi i niewielkim rozmiarom doskonale nadaje się do pracy w terenie.
Dla kogo
Kasa Posnet Mobile EU jest nieduża i lekka przez co świetnie sprawdza się jako urządzenie przenośne. Wśród jej najczęstszych posiadaczy są osoby pracujące mobilnie np. lekarze przyjmujący w różnych gabinetach lub odwiedzający pacjentów w domach czy przedstawiciele handlowi zajmujący się sprzedażą w terenie. Ten model kasy jest również chętnie wykorzystywany w sezonowych punktach gastronomicznych i handlowych, sklepach internetowych czy wypożyczalniach.
Najważniejsze cechy POSNET Mobile EU
Wygląd:proste i nowoczesne wzornictwo;szara obudowa połączona z wyraźną, kolorową klawiaturą;wygodna klawiatura –20 klawiszy w tym 10 programowalnych;podświetlany, alfanumeryczny  wyświetlacz LCD, dla kasjera;podświetlany, alfanumeryczny wyświetlacz LCD dla klienta.
Funkcjonalność:baza towarowa mieści 2000 artykułów;kasa przygotowana do przejścia

na rozliczenie w euro;wydajny akumulator umożliwiający długotrwałą pracę w terenie;komunikacja z programem magazynowym on-line;szybka i prosta wymiana papieru system mocowania umożliwiający zainstalowanie kasy w miejscu pracy np. w samochodzie;funkcja parkingu;przypomnienie o konieczności wykonania raportu dobowego;przypomnienie o konieczności dokonania przeglądu technicznego;opcjonalne wyposażenie ułatwiające pracę m.in. pokrowiec, ładowarka samochodowa;funkcja kalkulatora.