POSNET Mobile EU 999zł 899zł

POSNET Revo
POSNET Revo 1899zł 1530zł
Marzec 20, 2016
kasy fiskalne wrocław
ELZAB Zeta 2261zł 2061zł
Marzec 31, 2016

POSNET Mobile EU 999zł 899zł

posnet_mobile_eu
POSNET Mobile EU
Kasa fiskalna Posnet Mobile EU to nowoczesne przenośne urządzenie fiskalne. Dzięki specjalnie zaprojektowanej i wzmocnionej obudowie, wytrzymałemu akumulatorowi i niewielkim rozmiarom doskonale nadaje się do pracy w terenie.
Dla kogo
Kasa Posnet Mobile EU jest nieduża i lekka przez co świetnie sprawdza się jako urządzenie przenośne. Wśród jej najczęstszych posiadaczy są osoby pracujące mobilnie np. lekarze przyjmujący w różnych gabinetach lub odwiedzający pacjentów w domach czy przedstawiciele handlowi zajmujący się sprzedażą w terenie. Ten model kasy jest również chętnie wykorzystywany w sezonowych punktach gastronomicznych i handlowych, sklepach internetowych czy wypożyczalniach.
Najważniejsze cechy POSNET Mobile EU
Wygląd:proste i nowoczesne wzornictwo;szara obudowa połączona z wyraźną, kolorową klawiaturą;wygodna klawiatura –20 klawiszy w tym 10 programowalnych;podświetlany, alfanumeryczny  wyświetlacz LCD, dla kasjera;podświetlany, alfanumeryczny wyświetlacz LCD dla klienta.
Funkcjonalność:baza towarowa mieści 2000 artykułów;kasa przygotowana do przejścia

na rozliczenie w euro;wydajny akumulator umożliwiający długotrwałą pracę w terenie;komunikacja z programem magazynowym on-line;szybka i prosta wymiana papieru system mocowania umożliwiający zainstalowanie kasy w miejscu pracy np. w samochodzie;funkcja parkingu;przypomnienie o konieczności wykonania raportu dobowego;przypomnienie o konieczności dokonania przeglądu technicznego;opcjonalne wyposażenie ułatwiające pracę m.in. pokrowiec, ładowarka samochodowa;funkcja kalkulatora.