BINGO MAX ONLINE1599zł 1549zł

pospay_online
POSPAY ONLINE 1899zł 1699zł
Październik 16, 2020
posnet_ergo_online
Posnet Trio Online2699zł 2499zł
Październik 13, 2021

BINGO MAX ONLINE1599zł 1549zł

posnet_bingo_max
Bingo Max ONLINE to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączenie niezawodnej funkcjonalności jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.
Bingo Max ONLINE oferuje dużą bazę towarową. W standardowej wersji jest to 10 000 PLU, z możliwością rozszerzenia do 20 000 PLU, a nawet 30 000 PLU. Dzięki temu, użytkownik może zaprogramować nawet mocno rozbudowany asortyment produktów.
Bingo Max ONLINE współpracuje z terminalem płatniczym Netpay. Pozwala to realizować płatności bezgotówkowe. Dodatkowo, Netpay może zapewnić kasie połączenie z CRK, poprzez udostępnienie internetu.
Kasa Bingo Max ONLINE ma nowoczesną budowę, nieduże rozmiary (249 x 99 x 207 mm), intuicyjną i wygodną klawiaturę, co gwarantuje komfort w użytkowaniu urządzenia.
.
Ceny wersji kas BINGO MAX:


z komunikacją NET USB – 1549 netto

z Modułem Wi-Fi  – 1649 netto

KASY FISKALNE ONLINE – CO TO TAKIEGO?
Kasy fiskalne ONLINE to nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej.
Centralny Rejestr Kas (inaczej Repozytorium) gromadzi szereg danych m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.Oprócz tego Repozytorium jest odpowiedzialne za nadawanie numeru ewidencyjnego kasie podczas fiskalizacji. Kasy ONLINE łączą się z Repozytorium co dwie godziny. Jest to domyślny czas, bowiem Repozytorium może zmieniać ten harmonogram połączeń. Co więcej, odbywa się to bez wiedzy użytkownika.Użytkownik kasy ONLINE musi zapewnić dostęp do internetu, czyli odpowiednią infrastrukturę, dzięki której kasa może łączyć się z Repozytorium. 

Ściągnij instrukcję dotyczącą skonfigurowania połączenia z CRK w kasach Posnet ONLINE (instrukcja Quick OnLine – PDF).

Szczególnie polecamy kasę dla:

sklepy spożywcze
sklepy przemysłowe
minimarkety
kwiaciarnie
sklepy osiedlowe
punkty usługowe
salony fryzjerskie, kosmetyczne, kosmetologiczne
pensjonaty
mała gastronomia.