POSNET Revo + waga DS1 2098zł 1830zł

elzab_mini
ELZAB Mini 511 PLU 999zł 850zł
Grudzień 16, 2016
POS_NET-ERGO_Waga_01
ERGO MOBILE + waga DS1 1648zł 1499zł
Styczeń 18, 2018

POSNET Revo + waga DS1 2098zł 1830zł

Revo-02_posnet_waga

 Zobacz prezentację video >> Kasa Revo <<

POSNET Revo + waga DS1
Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.Funkcja kaso-wagi – rewolucyjne połączenieTo pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną.Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta..Szczególnie polecana dla: sklepów i supermarketów spożywczo-przemysłowych, sklepów drogeryjno-kosmetycznych, piekarni i cukierni, lokali gastronomicznych, fast-food itp., butików, różnorakich sklepów: mięsno-wędliniarskich, monopolowych, pasmanterii, jubilerskich, lokali usługowych REVOlucyjne cechy POSNET REVO
Funkcja kaso-wagi – rewolucyjne połączenie.To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerwanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.Port USB – 3 x Tak Port USB host w kasie Revo, to wygoda, funkcjonalność i łatwość obsługi: automatyczna obsługa skanerów kodów kreskowych pozwalająca na natychmiastową sprzedaż z jego użyciem; szybka i wygodna archiwizacja danych z kopii elektronicznej na pamięć zewnętrzną np. pendrive, możliwość podłączenia czytnika kart magnetycznych do logowania i autoryzacji operatorów oraz obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych. Drukuj szybko i niezawodnie W kasie Revo zastosowano „drukarkowy” mechanizm drukujący o szybkości wydruku do 47 linii / sekundę. Wyjątkowa żywotność mechanizmu, automatyczny obcinacz oraz łatwa wymiana papieru (drop-in: wrzuć i drukuj) – to gwarancja niezawodnej pracy oraz szybkiej i sprawnej obsługi klienta.Paragon w trybie „blokowym”Kasa Revo poza standardowym wydrukiem paragonu „pozycja po pozycji” udostępnia również wydruk blokowy – wtedy cały paragon drukowany jest dopiero po jego zatwierdzeniu. Kasjer ma możliwość podglądu i edycji poszczególnych pozycji paragonu na wyświetlaczu, jeszcze przed jego wydrukowaniem.
Klawiatura – trwałość i funkcjonalność Kasa Revo jest dostępna w wersji ze standardową klawiaturą switchową, a także z podświetlaną, klawiaturą silikonową – która chroni kasę przed zachlapaniem i zabrudzeniami. Klawisze funkcyjne oraz 42 klawisze skrótu to bezpośredni dostęp do najczęstszych operacji sprzedażowych, co podnosi komfort użytkowania kasy.
Graficzne wyświetlacze – intuicyjnie i czytelnie Kasa Revo wyposażona jest w 2 duże graficzne wyświetlacze oraz intuicyjne i funkcjonalne menu użytkownika. Wydzielone pole do prezentacji wskazań z wagi oraz duża czcionka ułatwiają kasjerowi wprowadzanie i odczyt danych sprzedaży (towar, cena, ilość, itp), a klient zawsze otrzymuje czytelną i pełną informację o kupowanych produktach. Ikony w pasku statusu informują kasjera o działających

usługach (Ethernet, Wi-Fi, GPRS), statusie kopii elektronicznej, przypominają o konieczności wykonania raportu miesięcznego, itp.Revo i terminal płatniczy – z kartą szybciej Kasa Revo umożliwia współpracę z terminalami płatniczymi. Podczas płatności kartą, informacja o kwocie do zapłaty wysyłana jest automatycznie z kasy do terminala. Kasjer nie musi ponownie wprowadzać kwoty na terminalu, co przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko pomyłek.Twoja grafika na paragonach W nagłówku i stopce każdego paragonu i wydruku z kasy można wydrukować dowolną, czarno-białą grafikę. Może to być np. logo sklepu lub reklama. Samodzielnie twórz i wgrywaj własną grafikę z użyciem programu Posnet Grafik.NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu Kasa Revo umożliwia wydruk NIP nabywcy na paragonie. Dodatkowo można zaprogramować maksymalną kwotę paragonu, przy której NIP klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy drukujemy na paragonach o wartości do 450 zł lub 100 euro.Revo przypomina.Nowa funkcja pozwala, aby użytkownik sam zdecydował o czym kasa ma przypominać. We wskazanym czasie Revo wydrukuje lub wyświetli komunikat i przypomni o ważnej sprawie, np. konieczności wykonania raportu miesięcznego, dniu płatności podatku, czy urodzinach kierowniczki.Multikomunikacja Kasa Revo umożliwia jednoczesne korzystanie z dostępnych interfejsów Ethernet, WiFi i GPRS oraz realizowanie wielu połączeń równolegle. Taka swoboda konfiguracji kasy Revo umożliwia:5 połączeń PC (z własnym dostępem do bufora pozycji) do dyspozycji programów magazynowych, serwisowych, itp.,zdalną archiwizację kopii elektronicznej i pamięci podręcznej,wysyłanie danych do systemów wideomonitoringu oraz systemów lojalnościowo-rabatowych,tunelowanie portów COM na potrzeby systemów zewnętrznych.