POSNET Bingo HS EU999zł899zł

ELZAB Jota E
ELZAB Jota E 1499zł 1300zł
Marzec 19, 2016
POSNET Revo
POSNET Revo 1899zł 1530zł
Marzec 20, 2016

POSNET Bingo HS EU999zł899zł

bingo_hs_eu
POSNET Bingo HS EU
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EU to nowoczesne, dwustacyjne urządzenie, które bardzo dobrze sprawdza się w małej wielkości placówkach handlowych i usługowych. Nowoczesny design oraz prosta, intuicyjna obsługa to główne zalety tej kasy.
Dla kogo
Kasa Posnet Bingo HS EU to urządzenie, które wspaniale sprawdza się w niewielkiej wielkości punktach handlowych takich jak osiedlowe sklepiki, sklepy z warzywami czy mięsem itp. oraz w punktach małej gastronomii czy kawiarniach.
Najważniejsze cechy POSNET Bingo HS EU
Wygląd:proste i nowoczesne wzornictwo;grafitowy kolor obudowy z czarnymi lub pomarańczowymi elementami;wygodna klawiatura –24 klawisze w tym 5 definiowalnych;podświetlany, alfanumeryczny wyświetlacz LCD, dla kasjera;podświetlany, diodowy LED wyświetlacz dla klienta.
Funkcjonalność:baza towarowa

mieści 2000 artykułów;kasa przygotowana do przejścia na rozliczenie w euro;wydruk numeru NIP nabywcy;współpraca z szufladą kasową oraz wagą;wydajny akumulator umożliwiający długotrwałą pracę w terenie;definiowanie towarów ważonych, sprzedawanych zgodnie z masą ważoną;automatyczne naliczanie rabatów;kasa sygnalizuje konieczność wykonania raportu dobowego oraz przypomina o niezbędnych przeglądach okresowych.