ELZAB Jota E 1499zł 1300zł

POS_NET-ERGO_Basic_040003_020001
ERGO MOBILE 1399zł 1124,1zł
Marzec 19, 2016
bingo_hs_eu
POSNET Bingo HS EU999zł899zł
Marzec 20, 2016

ELZAB Jota E 1499zł 1300zł

ELZAB Jota E
ELZAB Jota E
Kasa fiskalna ELZAB Jota E to niewielkich rozmiarów, nowoczesne urządzenie, które posiada wiele funkcjonalności zarezerwowanych dla kas średnich. Estetyczny wygląd i prosta obsługa sprawiają, że ten model kasy jest bardzo lubiany przez klientów o czym świadczą przyznane w 2013 roku nagrody „Perła Rynku” przyznana przez detalistów oraz „Złoty Paragon” Nagroda Kupców Polskich.
Dla kogo
Kasa ELZAB Jota E to niewielka kasa fiskalna, która doskonale sprawdza się w małych punktach handlowych i usługowych. Niewielki rozmiar oraz nowoczesny wygląd sprawiają, że kasa doskonale prezentuje się na ladzie. Warto również podkreślić, że ten model kasy jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze, co jest niewątpliwą zaletą.
Najważniejsze cechy Elzab Jota E
Wygląd:nowoczesna i  prosta linia wzornicza;duży, podświetlany na biało lub niebiesko, wyświetlacz dla kasjera;podświetlany, dwuwierszowy wyświetlacz dla klienta;wygodna i estetyczna klawiatura – 34 klawisze;dodatkowa, sylikonowa osłona na klawiaturę;wszystkie złącza znajdują się od spodu urządzenia,

co pozwala na estetyczne podłączenie kasy.

Funkcjonalność:baza towarowa kasy mieści 4092 artykuły;sprzedaż może być prowadzona w systemie komputerowym lub ECR;możliwość rozliczania paragonów w walucie obcej;obsługa kart rabatowych i lojalnościowych;obsługa różnorodnych programów rabatowych;możliwość wprowadzenia sprzedaży towarów wiązanych (sprzedawanych zawsze razem);raportowanie pracy kasjerów;funkcje korygujące błędy kasjerów;współpraca z wieloma wagami;współpraca z portalem obsługującym płatności elektroniczne.