Kasy Fiskalne Poznań te. 618102959


Innowacyjne systemy
dla przedsiębiorstw


Działalność przedsiębiorstw usprawni oprogramowanie ERP B2B. System jest dogodnym rozwiązaniem dla różnych branż. ERP B2B to gwarant szybszego uzyskania wyznaczonych efektów. Poprzez znormalizowanie rozwiązań informatycznych i lepsze zorganizowanie procesów biznesowych zaoszczędzimy czas, a koszty będą niższe.


Dowiedz się więcej

Nowoczesne
kasy fiskalne


Zakup kasy fiskalnej do swojej firmy to ważna decyzja, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń elektronicznych, które świetnie sprawdzą się w Państwa przedsiębiorstwie.


Dowiedz się więcej

Gwarantujemy
atrakcyjne ceny


Innowacyjne technologie oraz najlepsze komponenty – to cechy wyróżniające oferowane przez nas drukarki fiskalne. Poprawne działanie urządzenia zapewni komputer, w którym zainstalowano zewnętrzny system sprzedażowy. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że drukarka jest bardziej funkcjonalna niż tradycyjna kasa fiskalna.


Dowiedz się więcej

Różnorodne
czytniki kodów


Dopasowany do działalności firmy czytnik kodów kreskowych to podstawa. W naszym asortymencie znajdą Państwo czytniki z takimi funkcjami jak nadawanie własnych kodów, kody publiczne i prywatne, wprowadzanie kilku indeksów, dodawanie zdjęć i przypisywanie nazwy producenta danemu produktowi.


Dowiedz się więcej

Jak zamówić kasę fiskalną?

Wybierz model
Skontaktuj się z naszym agentem
Finalizujemy
Twoje zamówienie

Kieszonkowe kasy fiskalne


Mobilna kasa fiskalna to urządzenie niewielkich rozmiarów, które łatwo schować w torbie czy teczce. Ten rodzaj kasy polecany jest osobom, których praca wiąże się z koniecznością częstego przemieszczania się. Kieszonkowe urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o użytkowniku, dlatego jest tak samo proste w obsłudze jak telefon komórkowy.

Mobilne kasy fiskalne pomimo niewielkich rozmiarów odznaczają się wyjątkowo szybkim mechanizmem drukującym oraz możliwością przechowywania elektronicznej kopii paragonów. Urządzenie posiada rozbudowaną pamięć wewnętrzną, dzięki czemu sami możemy stworzyć pojemną bazę nazw towarów i usług. Dzięki zastosowaniu bardzo wytrzymałego akumulatora, mobilna kasa fiskalna może pracować bez przerwy nawet do kilkunastu godzin. Przez ten czas nie będzie konieczne ponowne ładowanie baterii.


Zobacz

Średnie kasy fiskalne

Kasy średniego segmentu to urządzenia bardzo uniwersalne, które spełnią oczekiwania szerokiego grona klientów. Dzięki niskiej wadze i niedużym rozmiarom doskonale sprawdzą się w mniejszych i średnich przedsiębiorstwach.

Kasy fiskalne średniej wielkości oferują dużą ilość pamięci wewnętrznej, dzięki której można zapisać pokaźną bazę produktów i usług. Urządzenie jest w pełni samowystarczalne, jednak można je połączyć z innym sprzętem peryferyjnym. Dodatkową funkcjonalnością jest obsługa bonów rabatowych i systemów lojalnościowych.


Zobacz

Drukarki fiskalne

Przed zakupem urządzenia fiskalnego każdy przedsiębiorca musi się dokładnie zastanowić nad tym, czy wybrać drukarkę fiskalną czy kasę. Wybór ten powinien być uzależniony od tego, jakie dana firma ma potrzeby.

Drukarki fiskalne są nowoczesnymi urządzaniami, w których zastosowano innowacyjne technologie oraz najlepsze komponenty. Drukarka fiskalna, żeby prawidłowo funkcjonować musi być podłączona do komputera, w którym zainstalowano zewnętrzny system sprzedażowy, co sprawia, że drukarka ma większe zastosowanie od kasy fiskalnej.


Zobacz
Aktualne Promocje dla Poznania i okolic. Ceny promocyjne do wyczerpania zapasów.
Wszystkie podane niżej ceny są cenami netto !

Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży kas fiskalnych w Częstochowie, Wrocławiu, Świdnicy czy Opolu. W naszej ofercie jest również serwisowanie wszystkich urządzeń fiskalnych pochodzących z naszego sklepu. Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji każdego dnia. Wystarczy jeden telefon, a już niedługo po nim pojawi się u Państwa nasz pracownik, aby rozwiązać problem z maszyną do wystawiania paragonów. Nasi pracownicy są zawsze pod ręką, dzięki czemu mogą Państwo być pewni, że nie będzie konieczny wielogodzinny przestój w pracy z powodu problemu z urządzeniami fiskalnymi. Zachęcamy do korzystania z naszych usług oraz do kontaktu z firmą PSI.


Nasi partnerzy

drukarki fiskalne wrocław
kasy fiskalne wrocław
torell
drukarki fiskalne wrocław
 

© 2016 PSI Projektowanie Systemów Informatycznych Bolesław Rudnik. Wszelkie prawa zastrzeżone.