Kasy Fiskalne Warszawa

Kontakt
Robert Szymański 603 115 025
Aktualne Promocje dla Warszawy i okolic. Ceny promocyjne do wyczerpania zapasów.
Wszystkie podane niżej ceny są cenami netto !

Warszawa profesjonalne kasy fiskalne

Zapraszamy lekarzy i reprezentantów prywatnych gabinetów lekarskich do kontaktu z naszym Oddziałem w Warszawie. Nasi specjaliści odpowiedzą na pytania, związane z montażem i obsługą urządzenia. Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji każdego dnia. Wystarczy jeden telefon a już niedługo po nim pojawi się u Państwa nasz pracownik, aby rozwiązać problem. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Filia PSI Warszawa obsługuje również wielooddziałowe firmy o zasięgu ogólnopolskim. Szczególnie wymagającym firmom min. takim jak stacje benzynowe, gastronomia, PSI jest w stanie zaoferować serwis 24/7. Zobacz - kasy fiskalne Warszawa.

Kasa fiskalna - co zrobić w przypadku awarii ?

Płatnicy, którzy prowadzą działalność handlową na rzecz osób fizycznych są zobowiązani do rejestrowania tych operacji za pomocą kas fiskalnych. Co zrobić, gdy kasa fiskalna ulegnie awarii? Czy nadal można prowadzić sprzedaż artykułów? Rezerwowa kasa fiskalna może zastąpić uszkodzoną? Złośliwość rzeczy martwych jest zaskakująca. Nigdy nie wiadomo, kiedy kasa fiskalna, z której korzystamy ulegnie awarii. Ze względu na ryzyko wystąpienia problemów technicznych, prawo podatkowe przewiduje możliwość kontynuowania działalności, pod warunkiem, że uszkodzone urządzenie zostanie zastąpione sprawnie działającym urządzeniem rejestrującym. W przypadku zastosowania rezerwowej kasy fiskalnej, podatnik nie ma obowiązku wstrzymania się od dokonywania sprzedaży, a w związku z tym, jest mniej narażony na ewentualne straty gospodarcze z tytułu czasowego zawieszenia działalności. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą urządzeń fiskalnych!! Oferujemy serwis 24/7

Taka sytuacja może mieć miejsce wyłącznie wtedy, gdy kasa rezerwowa jest w tym samym miejscu co kasa uszkodzona.Rezerwowa kasa fiskalna - a kiedy jej nie ma?W przypadku gdy rejestracja obrotu i kwot podatku należnego za pomocą kas fiskalnych jest niemożliwa, niezależnie z jakich przyczyn, a przedsiębiorca nie dysponuje urządzeniem rezerwowym, dokonywanie sprzedaży jest niemożliwe. Podobne skutki wystąpią, jeżeli podatnik posiada kasę rezerwową, ale zlokalizowaną w innym miejscu niż uszkodzona kasa fiskalna. 

© 2016 PSI Projektowanie Systemów Informatycznych Bolesław Rudnik. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
4.5 based on 19 votes
Brand Name
PSI Projektowanie systemów informatycznych
Product Name
Kasy Fiskalne Warszawa
Price
PLN 580
Product Availability
Available in Stock