Kasy Fiskalne Częstochowa Tel. 605091973


Rozwiązania systemowe
dla biznesu


Korzystnym oprogramowaniem dla klientów biznesowych jest ERP B2B. Dla właścicieli firm to narzędzie nieodzowne w pracy. Pozwoli ono zunifikować technologie informatyczne oraz uporządkować działania handlowe, produkcyjne, usługowe i serwisowe. System ERP B2B zredukuje koszty i czas, a nawet szybciej zapewni planowane rezultaty.


Dowiedz się więcej

Kasy fiskalne
dla Twojej firmy


Planują Państwo zakup kasy fiskalnej do swojej firmy? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą indywidualnie dopasujemy do Państwa potrzeb.


Dowiedz się więcej

Drukarki fiskalne
w atrakcyjnych cenach


Drukarki fiskalne są nieco mniej popularne niż kasy fiskalne, ale oferują więcej możliwości. Do poprawnego działania urządzenia wystarczy komputer z zainstalowanym zewnętrznym systemem sprzedażowym. Nasz asortyment wyróżnia się na tle konkurencji najwyższą jakością wykonania.


Dowiedz się więcej

Różne typy
czytników kodów


Oferujemy wielozadaniowe czytniki kodów kreskowych rozpoznające kody publiczne i prywatne. Na funkcjonalność urządzenia wpływają takie opcje jak możliwość nadania własnych kodów, kilku indeksów, możliwość przypisania producenta i dodawania zdjęć produktu.


Dowiedz się więcej

Jak zamówić kasę fiskalną?

Wybierz model
Skontaktuj się z naszym agentem
Finalizujemy
Twoje zamówienie

Mobilne kasy fiskalne


Przenośna kasa fiskalna to kompaktowe narzędzie idealne dla mobilnych przedsiębiorców, których praca wymaga wystawiania paragonów w różnych lokalizacjach. Urządzenie ze względu na swój elegancki wygląd i niewielki rozmiar polecane jest właścicielom prywatnych gabinetów lekarskich, świetnie sprawdzi się także w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Mobilne kasy fiskalne są wyjątkowo proste w obsłudze.

Ten rodzaj kasy fiskalnej może być użyty w dowolnym czasie i miejscu. Urządzenie wyróżnia się wyjątkowo płynnym funkcjonowaniem, a wytrzymały akumulator pozwala na długi czas pracy bez konieczności ładowania. Pojemna baza nazw towarów i usług oraz tworzenie elektronicznej kopii paragonu zapewnią komfortowe korzystanie z mobilnej kasy fiskalnej.


Zobacz

Kasy fiskalne średnie

Kasy fiskalne średniego segmentu dedykowane są małym oraz średnim firmom. Te urządzenia łączą w sobie nieznaczne rozmiary wraz z wielością funkcji, co przypadnie do gustu wielu przedsiębiorcom.

Główną zaletą średnich kas fiskalnych są ich nieduże gabaryty w stosunku do oferowanych możliwości. Zajmują niewiele miejsca, a zarazem spełniają stawiane im wymagania. Wyróżniającą cechą jest bardzo pojemna pamięć wewnętrzna urządzenia, co pozwoli na zakodowanie całości oferowanego przez firmę asortymentu. Urządzenia obsługują także programy lojalnościowe oraz współpracują z innym sprzętem niezbędnym do funkcjonowania sklepu lub punktu usługowego.


Zobacz

Drukarki fiskalne

Przed zakupem urządzenia fiskalnego każdy przedsiębiorca musi się dokładnie zastanowić nad tym, czy wybrać drukarkę fiskalną czy kasę. Wybór ten powinien być uzależniony od tego, jakie dana firma ma potrzeby.

Drukarki fiskalne są nowoczesnymi urządzaniami, w których zastosowano innowacyjne technologie oraz najlepsze komponenty. Drukarka fiskalna, żeby prawidłowo funkcjonować musi być podłączona do komputera, w którym zainstalowano zewnętrzny system sprzedażowy, co sprawia, że drukarka ma większe zastosowanie od kasy fiskalnej.


Zobacz
Aktualne Promocje dla Częstochowy i okolic. Ceny promocyjne do wyczerpania zapasów.
Wszystkie podane niżej ceny są cenami netto !

PSI nie ogranicza się jedynie do sprzedaży kas fiskalnych. Nasza oferta obejmuje również w pełni profesjonalny serwis zakupionych u nas urządzeń fiskalnych. Nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji każdego dnia oferując naprawę  kasy fiskalnej we Wrocławiu, Poznaniu i wielu innych miejscowościach. Służą zarówno pomocą jak i rzetelną poradą. Nie jesteśmy małą firmą. Nasi pracownicy są zawsze pod ręką zarówno w Częstochowie jak i w innych miastach, dzięki czemu mogą Państwo być pewni, że nie będzie konieczny wielogodzinny przestój w pracy spowodowany awarią urządzeń fiskalnych. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

Nasi partnerzy

drukarki fiskalne wrocław
kasy fiskalne wrocław
torell
drukarki fiskalne wrocław

 

© 2016 PSI Projektowanie Systemów Informatycznych Bolesław Rudnik. Wszelkie prawa zastrzeżone.