POSNET Bingo HS EJ 1299zł 1150zł

bingo_hs_eu
POSNET Bingo HS EU999zł899zł
Grudzień 16, 2016
kasa fiskalna mercury
MERCURY130F 980zł 580zł
Grudzień 16, 2016

POSNET Bingo HS EJ 1299zł 1150zł

bingo_hs_ej
POSNET Bingo HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ to jedno z najchętniej kupowanych urządzeń fiskalnych. Niewielkie gabaryty, duża funkcjonalność i intuicyjna obsługa sprawiają, że kasy te można spotkać w wielu sklepach i punktach usługowych.
Dla kogo
Kasa Posnet Bingo HS EJ to urządzenie, które wspaniale sprawdza się w niewielkiej wielkości punktach handlowych oraz usługowych. Ten typ kasy często wykorzystywany jest w gabinetach lekarskich, kancelariach prawniczych oraz w innych podobnych działalnościach gospodarczych. Dzięki małym rozmiarom oraz dobrej jakości akumulatorowi, kasa Posnet Bingo HS EJ jest również chętnie wykorzystywana np. w sezonowych punktach gastronomicznych czy niewielkich straganach z pamiątkami.
Najważniejsze cechy POSNET Bingo HS EJjustify;
Wygląd:proste i nowoczesne wzornictwo;grafitowy kolor obudowy;wygodna klawiatura –24

klawisze w tym 5 definiowalnych;podświetlany, alfanumeryczny  wyświetlacz LCD, dla kasjera;podświetlany, diodowy LED wyświetlacz dla klienta.

Funkcjonalność:baza towarowa mieści 4000 artykułów;kasa przygotowana do przejścia na rozliczenie w euro;wydruk numeru NIP nabywcy;współpraca z szufladą kasową oraz wagą;wydajny akumulator umożliwiający długotrwałą pracę w terenie;komunikacja z komputerem on-line;szybka i prosta wymiana papieru.