Kasy Fiskalne Szczecin Tel. 603119005


Idealne systemy
dla przedsiębiorstw


ERP B2B jest oprogramowaniem polecanym niewielkim, średnim oraz ogromnym przedsiębiorstwom. Korzyści płynące z opracowania jednolitych rozwiązań informatycznych w firmie oraz uszeregowania procesów biznesowych są wielkie. Zastosowana technologia pozwoli oszczędzić czas i pieniądze już od początku wdrożenia oraz łatwiej i szybciej spełnić wyznaczone cele.


Dowiedz się więcej

Kasy fiskalne
najwyższej jakości


Proponowane przez nas kasy fiskalne to produkty najwyższej jakości od uznanych producentów. Jeśli są Państwo zainteresowani niezawodnymi urządzeniami – zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.


Dowiedz się więcej

Zapewniamy
korzystne ceny


Tradycyjna kasa fiskalna nie spełnia wszystkich Państwa wymogów? Odpowiedzią na oczekiwania klientów są drukarki fiskalne! To nowoczesne urządzenia najwyższej jakości składające się z najlepszych komponentów. Aby zacząć korzystać z drukarski fiskalnej, wystarczy podłączyć ją do komputera z zainstalowanym zewnętrznym systemem sprzedażowym.


Dowiedz się więcej

Czytniki Kodów
różne warianty


Nasza oferta obejmuje różne rodzaje czytników kodów. Urządzenia dostępne są z następującymi funkcjonalnościami: możliwością dodawania zdjęć produktów i nazwy producenta, tworzenia unikalnych kodów kreskowych, kodów publicznych i prywatnych. Dany kod może być również nośnikiem kilku indeksów jednocześnie.


Dowiedz się więcej

Jak zamówić kasę fiskalną?

Wybierz model
Skontaktuj się z naszym agentem
Finalizujemy
Twoje zamówienie

Podręczne kasy fiskalne


Mobilna kasa fiskalna to udogodnienie dla mobilnych przedsiębiorców, którzy muszą wystawiać klientom potwierdzenie zakupu w różnych miejscach. Dzięki niewielkim rozmiarom, urządzenie nie zajmie dużo miejsca w torbie lub teczce. Mobilne kasy fiskalne wyróżnia łatwość użytkowania porównywalna z prostotą obsługi telefonu komórkowego.

Mobilne kasy fiskalne to gwarancja szybkodziałającego mechanizmu drukującego oraz żywotności baterii. Urządzenie może stale pracować nawet kilkanaście godzin. Mimo niewielkich gabarytów mobilne kasy mają pojemną bazę, do której można wprowadzić nazwy towarów i usług. W pamięci urządzenia przechowywane są także elektroniczne kopie paragonów, które można zawsze odtworzyć.


Zobacz

Kasy średniego segmentu

To jedne z najbardziej wszechstronnych kas fiskalnych. Urządzenia będą idealnym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw. Rekomendowane zwłaszcza dla małych i średnich firm.

Urządzenia te cechuje niewielki rozmiar w stosunku do ilości dostępnego miejsca w pamięci wewnętrznej urządzenia. Średnie kasy fiskalne są kompatybilne z wieloma innymi sprzętami, takimi jak terminale kart płatniczych, wagi oraz inne kasy znajdujące się w sklepie. Dzięki temu urządzeniu można także zaoferować klientom rabat na zakupy czy usługi.


Zobacz

Drukarki fiskalne

Przed zakupem urządzenia fiskalnego każdy przedsiębiorca musi się dokładnie zastanowić nad tym, czy wybrać drukarkę fiskalną czy kasę. Wybór ten powinien być uzależniony od tego, jakie dana firma ma potrzeby.

Drukarki fiskalne są nowoczesnymi urządzaniami, w których zastosowano innowacyjne technologie oraz najlepsze komponenty. Drukarka fiskalna, żeby prawidłowo funkcjonować musi być podłączona do komputera, w którym zainstalowano zewnętrzny system sprzedażowy, co sprawia, że drukarka ma większe zastosowanie od kasy fiskalnej.


Zobacz
Aktualne Promocje dla Szczecina i okolic. Ceny promocyjne do wyczerpania zapasów.
Wszystkie podane niżej ceny są cenami netto !

Warto sprawdzić aktualne promocje dla Szczecina i okolic ceny promocyjne do wyczerpania zapasów, należy pamiętać, że wszystkie podane niżej ceny są cenami netto!

 

Pamiętaj również, że sprzedajemy i serwisujemy kasy fiskalne w Opolu, Wrocławiu, Nysie, Poznaniu, Świdnicy i wielu innych miastach w Polsce.


Nasi partnerzy

drukarki fiskalne wrocław
kasy fiskalne wrocław
torell
drukarki fiskalne wrocław
 

© 2016 PSI Projektowanie Systemów Informatycznych Bolesław Rudnik. Wszelkie prawa zastrzeżone.