POSNET Mobile HS EJ 1299zł 1160zł

kasa fiskalna elzab
ELZAB K10 1299zł 1160zł
Grudzień 16, 2016
kasa fiskalna posnet
POSNET Mobile EU 999zł 899zł
Grudzień 16, 2016

POSNET Mobile HS EJ 1299zł 1160zł

posnet_mobile_hsej
POSNET Mobile HS EJ
Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ jest obecnie najmniejszą kasą fiskalną dostępną na rynku. Dzięki niewielkim rozmiarom mieści się nie tylko w damskiej torebce, ale nawet w kieszeni. Niski pobór energii sprawia, że bateria wykorzystywana w tej kasie wystarcza na bardzo długo i pozwala na wygodną i efektowną pracę w terenie.
Dla kogo
Kasa Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza dostępna na polskim rynku kasa fiskalna. Dzięki małym rozmiarom świetnie sprawdza się podczas pracy w terenie. Najchętniej korzystają z niej właściciele sezonowych punktów handlowych i gastronomicznych, lekarze oraz prawnicy. Niewielki rozmiar kasy i możliwość przymocowania jej w miejscu pracy to zalety, które doceniają osoby pracujące na parkingach i w wypożyczalniach.
Najważniejsze cechy POSNET Mobile HS EJ
Wygląd:proste i nowoczesne wzornictwo;obudowa w kolorze czarnym z elementami białymi;wygodna klawiatura –19 klawisze w tym 10 programowalnych;podświetlany, alfanumeryczny  wyświetlacz LCD, dla kasjera;podświetlany, alfanumeryczny wyświetlacz LCD dla klienta.
Funkcjonalność:baza

towarowa mieści 4000 artykułów;kasa przygotowana do przejścia na rozliczenie w euro;wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu;zasilanie z baterii pozwala na długotrwałą pracę w terenie;komunikacja z programem magazynowym on-line;szybka i prosta wymiana papieru;system mocowania umożliwiający zainstalowanie kasy w miejscu pracy np. w samochodzie;funkcje dla parkingu i wypożyczalni;przypomnienie o konieczności wykonania raportu dobowego;przypomnienie o konieczności dokonania przeglądu technicznego;opcjonalne wyposażenie ułatwiające pracę m.in. pokrowiec, ładowarka samochodowa.