Kasy Fiskalne Posnet, Elzab, Mercury – PSI Wrocław

Kontakt
Jacek Półtoraczyk 506 196 956 lub 601 420 753 mail: jacek.poltoraczyk@psi.wroc.pl
Aktualne Promocje dla Wrocławia i okolic. Ceny promocyjne do wyczerpania zapasów.
Wszystkie podane niżej ceny są cenami netto !

Wspomniane rozporządzenie Ministra Finansów w momencie wejścia w życie od 2015 roku, pozbawi kolejne grupy usługodawców prawa do zwolnienia z obowiązku ewidencji na kasie fiskalnej. Które grupy obejmie nowe rozporządzenie?! Ministerstwo Finansów przewiduje, że od 2015 roku kasy fiskalne będą obowiązywały dla następujących grup podatników: lekarzy, dentystów, prawników, kosmetyczki, fryzjerów i mechaników samochodowych oraz wszystkich usługodawców, związanych z branżą motoryzacyjną , niezależnie od tego jakie osiągają dochody.

Obecnie obowiązujące rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29 listopada 2012 roku w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kasy fiskalnej ((Dz. U. z 2012 r., poz. 1382) wygaśnie z ostatnim dniem 2014 roku. Jeśli nowy projekt zostanie ostatecznie zatwierdzony i wejdzie w życie to kolejne duże grupy usługodawców stracą prawo do zwolnienia z obowiązku posiadania kasy fiskalnej. Taka zmiana jest naprawdę bardzo istotna. Wielu podatników mając niskie obroty w swoich firmach nie musiało martwić się o kasę fiskalną, ponieważ byli zwolnieni z obowiązku jej posiadania.

Google+ oraz Google Maps

Obowiązek posiadania kasy fiskalnej był do tej pory uzależniony od rocznego dochodu netto podatnika, który jeśli nie przekroczył pułapu 20 000 zł lub limitu obliczonego proporcjonalnie zwalniał z obowiązku zakupu kasy fiskalnej i drukowania paragonów fiskalnych. W praktyce, wejście w życie nowego rozporządzenia Ministra Finansów oznacza, że od 1 stycznia 2015 r. usługodawcy stracą prawa do zwolnienia, co oznacza, że do 1 marca 2015 r. będą musieli być gotowi na ewidencję dochodów za pomocą kasy fiskalnej.W rozporządzeniu tym znajduje się bardzo pokaźna lista nowych grup usługodawców, którzy muszą liczyć się z utratą prawa zwolnienia i zakupem kas fiskalnych. Z koniecznością zakupu kasy fiskalnej muszą się liczyć salony fryzjerskie i kosmetyczne, gabinety lekarskie w tym stomatologiczne, kancelarie prawnicze, warsztaty samochodowe, stacje diagnostyczne, usługi gastronomiczne, firmy zajmujące się dostawą wód toaletowych i perfum. Zapraszamy Państwa do naszego Oddziału we Wrocławiu. Nasi specjaliści doradzą Państwu, którą kasa fiskalna będzie idealna dla Państwa działalności i posiadanych zasobów.

kasy fiskalne elzab wrocław, kasy fiskalne posnet wrocław, kasy fiskalne mercury wrocław, kasy fiskalne datex wrocław


 

© 2016 PSI Projektowanie Systemów Informatycznych Bolesław Rudnik. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
5 based on 28 votes
Brand Name
PSI Projektowanie systemów informatycznych
Product Name
Kasy Fiskalne Wrocław
Price
PLN 580
Product Availability
Available in Stock