Kasy Fiskalne Posnet, Elzab, Mercury – PSI Wrocław tel. 601420753

 

Oferta PSI

Jeśli planujesz zakup urządzeń rejestrujących, nowego sprzętu współpracującego z Twoją kasą fiskalną, a także zmianę dotychczasowego oprogramowania lub punktu serwisowego, zapoznaj się z ofertą PSI! Klienci chwalą nasze bogate doświadczenie przekładające się na jakość oferowanych urządzeń fiskalnych (przede wszystkim kas i drukarek fiskalnych) oraz usług posprzedażowych i systemów IT.

Asortyment i usługi PSI

  • kasy fiskalne
  • drukarki fiskalne
  • serwis
  • oprogramowanie

Co nas wyróżnia?

Jakie urządzenie fiskalne wybrać?Na rynku dostępne są różne urządzenia rejestrujące. W ofercie PSI znajdą Państwo wszelkie modele kas fiskalnych - małe, mobilne, średnie, systemowe, a także nowoczesne drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych i wagi. Nasi specjaliści służą pomocą w wyborze odpowiedniego urządzenia, perfekcyjnie dopasowanego do potrzeb konkretnych przedsiębiorców. Aby otrzymać fachową poradę, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem PSI, który w przystępny sposób wytłumaczy różnice pomiędzy dostępnymi na rynku modelami urządzeń rejestrujących. Na wybór rodzaju kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej duży wpływ ma profil naszego biznesu. Urządzenia rejestrujące to narzędzia pracy, które służą przez wiele lat, dlatego przed podjęciem decyzji o zakupie kasy fiskalnej lub drukarki warto przeanalizować potrzeby naszej firmy.

PSI współpracuje z uznanymi producentami urządzeń fiskalnych


 

Co lepiej sprawdzi się w mojej firmie? Kasa czy drukarka fiskalna?


Wielu przedsiębiorców zadaje sobie to pytanie.

 

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne są urządzeniami, które lepiej będą pasować do mniejszych firm. Są także świetnym rozwiązaniem dla przedstawicieli zawodów, których praca wiąże się z działalnością w różnych miejscach i wystawianiem dowodów zakupu towarów lub usług (np. w przypadku lekarzy, prawników, właścicieli foodtrucków itp.). Kasą fiskalną mogą zainteresować się też osoby, których firmy oferują niewielką ilość towarów lub usług. Również dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i dostęp tylko do najpotrzebniejszych funkcji, wybór kasy fiskalnej będzie bardziej odpowiedni niż zakup drukarki.

Drukarki fiskalne

O drukarce fiskalnej powinni pomyśleć przedstawiciele dużych przedsiębiorstw, które oferują szeroki asortyment. Jest to urządzenie przeznaczone do pracy w wybranym, konkretnym miejscu. Do prawidłowego działania drukarki fiskalnej potrzebne jest specjalne oprogramowanie zainstalowane na zewnętrznym komputerze, dlatego niezbędne jest podłączenie laptopa lub komputera stacjonarnego do naszej drukarki fiskalnej. Takie rozwiązanie zwiększa możliwości i ilość funkcji oferowanych przez to urządzenie. Dzięki systemowi IT możemy stale analizować dokonane transakcje, a także tworzyć raporty - bez konieczności przerywania pracy drukarki fiskalnej.
 

Nasi klienci najczęściej kupowali:

Summary
Author Rating
Aggregate Rating
4.5 based on 49 votes
Brand Name
PSI Projektowanie systemów informatycznych
Product Name
Kasy Fiskalne Wrocław
Price
PLN 580
Product Availability
Available in Stock