Kasy Fiskalne Radom Tel. 603115025


Systemy dedykowane
dla korporacji


System ERP B2B świetnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Zastosowanie oprogramowania umożliwi synergię pracy firmowych systemów informatycznych we współdziałaniu z procesami biznesowymi. Zaletami zastosowania ERP B2B są: oszczędność czasu i kosztów oraz szybsze efekty podjętych działań.


Dowiedz się więcej

Topowe marki kas fiskalnych


Oferujemy kasy fiskalne znanych i szanowanych marek. Jeżeli rozważają Państwo zakup tego urządzenia, zachęcamy do kontaktu. Indywidualnie dobierzemy rodzaj terminala, który spełni Państwa oczekiwania.


Dowiedz się więcej

Drukarki fiskalne
w korzystnych cenach


Drukarki fiskalne, w których zastosowano innowacyjne technologie oraz najlepsze jakościowo komponenty to nieodłączny element każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. Prawidłową pracę drukarki można kontrolować z poziomu komputera, na którym zainstalowano zewnętrzny system sprzedażowy. Proponowane przez nas urządzenie to następca kasy fiskalnej.


Dowiedz się więcej

Dobór rodzaju
czytnika kodów


Nasz szeroki asortyment spełni Państwa oczekiwania. Proponujemy czytniki z funkcją kodów kreskowych publicznych i prywatnych oraz możliwością nadawania własnych kodów. W ofercie nie brakuje czytników kodów kreskowych z opcją wprowadzania kilku indeksów, przypisania producenta oraz dodawania zdjęć.


Dowiedz się więcej

Jak zamówić kasę fiskalną?

Wybierz model
Skontaktuj się z naszym agentem
Finalizujemy
Twoje zamówienie

Małe kasy fiskalne


Urządzeniem o niewielkich rozmiarach, niezbędne dla przedsiębiorców, których praca wymaga częstego przemieszczania się jest mobilna kasa fiskalna. Świetnie sprawdzi się wśród prawników, lekarzy, a także u osób zajmujących się handlem obwoźnym. Dzięki lekkości i niewielkim gabarytom, można mieć ją zawsze przy sobie. Podręczne urządzenie jest bardzo proste w użytkowaniu. Każdy, kto posiada telefon komórkowy poradzi sobie z jego obsługą.

Mobilne kasy fiskalne wyróżniają się szybkim mechanizmem drukującym oraz pojemną pamięcią wewnętrzną, w której możemy stworzyć bazę nazw towarów oraz usług. Urządzenie tworzy także kopie paragonów w postaci elektronicznej, dzięki czemu wszystkie wystawione rachunki pozostają w jednym miejscu. Istotną cechą jest wytrzymały akumulator, który zapewni długi czas pracy mobilnej kasy fiskalnej.


Zobacz

Kasy segmentu średniego

Ten rodzaj kasy fiskalnej jest odpowiedni dla wielu przedsiębiorstw – odznacza się stosunkowo niewielkim rozmiarem jak na oferowane funkcje i możliwości. Polecany zwłaszcza dla niedużych i średnich firm.

Średnie kasy fiskalne dysponują pokaźnymi zasobami pamięci wewnętrznej, co pozwoli na zakodowanie rozbudowanej bazy produktów i usług. Urządzenia te współpracują z czytnikami kodów kreskowych, komputerem, czy terminalami kart płatniczych. Dzięki kasie fiskalnej średniego segmentu można udzielić klientom rabatów na zakupy w ramach programu lojalnościowego.


Zobacz

Drukarki fiskalne

Przed zakupem urządzenia fiskalnego każdy przedsiębiorca musi się dokładnie zastanowić nad tym, czy wybrać drukarkę fiskalną czy kasę. Wybór ten powinien być uzależniony od tego, jakie dana firma ma potrzeby.

Drukarki fiskalne są nowoczesnymi urządzaniami, w których zastosowano innowacyjne technologie oraz najlepsze komponenty. Drukarka fiskalna, żeby prawidłowo funkcjonować musi być podłączona do komputera, w którym zainstalowano zewnętrzny system sprzedażowy, co sprawia, że drukarka ma większe zastosowanie od kasy fiskalnej.


Zobacz
Aktualne Promocje dla Radomia i okolic. Ceny promocyjne do wyczerpania zapasów.
Wszystkie podane niżej ceny są cenami netto !

Obszar działania filii Radom obejmuje głównie Polskę centralną:

  • Radom,
  • Warszawa,
  • Łódź,
  • Kielce,
  • Lublin

To jednak nie wszystko! Mamy również klientów w Dziwnówku, Białej Podlaskiej, Tarnobrzegu i wielu mniejszych miejscowościach: Iłża, Lipsko, Zwoleń, Kozienice, Szydłowiec, Przesucha, Białobrzegi. Filia PSI Radom obsługuje również wielooddziałowe firmy o zasięgu ogólnopolskim, w tym szczególnie wymagające firmy m.in. takim jak stacje benzynowe, punkty gastronomiczne.Warto również pamiętać, że PSI sprzedaje i serwisuje kasy fiskalne w Jeleniej Górze, Opolu, Radomiu, Nysie, Świdnicy i wielu innych miastach Polski.


Nasi partnerzy

drukarki fiskalne wrocław
kasy fiskalne wrocław
torell
drukarki fiskalne wrocław
 

© 2016 PSI Projektowanie Systemów Informatycznych Bolesław Rudnik. Wszelkie prawa zastrzeżone.