Kasy Fiskalne Opole Tel. 603808352


Specjalne systemy
dla firm


ERP B2B to idealne rozwiązanie dla firm o różnych profilach. To oprogramowanie będzie odpowiednie zarówno dla firm handlowych, usługowych, produkcyjnych, jak i serwisowych. Wdrożenie tego systemu pozwoli ujednolicić rozwiązania informatyczne oraz procesy biznesowe w firmie. Rozwiązanie to jest gwarancją oszczędności czasu i kosztów już na poziomie wdrożenia, a także szybciej zobaczymy zaplanowane efekty.


Dowiedz się więcej

Kasy fiskalne
najlepszych producentów


Oferowane przez nas kasy fiskalne to świetny wybór, jeśli planują Państwo zakup nowego terminala do swojej firmy. Proponowany asortyment spełni wszelkie, najwyższe wymagania.


Dowiedz się więcej

Gwarantujemy
korzystne ceny


Drukarka fiskalna to wielozadaniowe narzędzie, które ma wiele zastosowań. To innowacyjne urządzenie wymaga współpracy z komputerem oraz zewnętrznym systemem sprzedażowym. Do produkcji oferowanych przez nas drukarek fiskalnych użyto materiałów najwyższej jakości.


Dowiedz się więcej

Różne rodzaje
czytników kodów


W naszej ofercie znajdują się czytniki, które rozpoznają szeroki zakres typów kodów kreskowych. Również osobiście można wgrać autorskie, unikalne kody. Czytniki posiadają też dodatkowe funkcje jak możliwość nadania kilku indeksów, przypisania producenta, czy dodawania zdjęć.


Dowiedz się więcej

Jak zamówić kasę fiskalną?

Wybierz model
Skontaktuj się z naszym agentem
Finalizujemy
Twoje zamówienie

Przenośne kasy fiskalne


Mobilna kasa fiskalna wyróżnia się niewielkimi gabarytami, które pozwalają na schowanie urządzenia w torbie czy teczce. Mały rozmiar sprawia, że jest ona idealna np. dla prawników, lekarzy i innych osób, których profesja wiąże się z mobilnością. Ten rodzaj kasy fiskalnej jest tak samo prosty w obsłudze jak małe urządzenia elektroniczne typu smartphone.

Mobilne kasy fiskalne charakteryzują się długim czasem pracy na baterii – bez konieczności ładowania mogą wytrzymać nawet kilkanaście godzin ciągłej pracy. Ich niewątpliwą zaletą są niewielkie rozmiary, dzięki którym transport takiego urządzenia nie jest uciążliwy. Do plusów mobilnych kasach fiskalnych należy także zaliczyć szybkość działania, możliwość własnoręcznego kodowania nazw towarów i usług oraz dostęp do elektronicznej kopii paragonu.


Zobacz

Kasy fiskalne systemowe

Systemowe kasy fiskalne to najbardziej rozbudowane urządzenie rejestrujące. Wymagający klienci oraz prezesi dużych firm będą zadowoleni z funkcjonalności kasy fiskalnej systemowej oraz różnorodnych możliwości.

Systemowe kasy fiskalne są nieodłączną częścią wyposażenia wielkich sklepów i punktów usługowych. Urządzenia te pomieszczą w swojej rozbudowanej pamięci wewnętrznej tysiące nazw towarów. Kasa tego typu daje możliwość dokonania płatności za rachunki, kupna kodów doładowań do telefonów komórkowych, a także obsługi transakcji w kilku obcych walutach. Warto zaznaczyć, że ten rodzaj kas fiskalnych jest wybitnie niezawodnym urządzeniem.


Zobacz

Drukarki fiskalne

Przed zakupem urządzenia fiskalnego każdy przedsiębiorca musi się dokładnie zastanowić nad tym, czy wybrać drukarkę fiskalną czy kasę. Wybór ten powinien być uzależniony od tego, jakie dana firma ma potrzeby.

Drukarki fiskalne są nowoczesnymi urządzaniami, w których zastosowano innowacyjne technologie oraz najlepsze komponenty. Drukarka fiskalna, żeby prawidłowo funkcjonować musi być podłączona do komputera, w którym zainstalowano zewnętrzny system sprzedażowy, co sprawia, że drukarka ma większe zastosowanie od kasy fiskalnej.


Zobacz
Aktualne Promocje dla Opola i okolic. Ceny promocyjne do wyczerpania zapasów.
Wszystkie podane niżej ceny są cenami netto !

Nasi eksperci z Opola mają ogromną wiedzę z zakresu:

  • Dobierania kas fiskalnych
  • Serwisowania urządzeń fiskalnych
  • Obsługi kas fiskalnych
  • Prawidłowego nazewnictwa towarów i usług z bazy posiadanych kas fiskalnych

W przypadku wszelkich wątpliwości w zakresie kas fiskalnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Panem Wiesławem Smykiem, który odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych filii kas fiskalnych w Nysie, Jeleniej Górze, Radomiu, Poznaniu, Nysie i wielu innych miastach.


Nasi partnerzy

drukarki fiskalne wrocław
kasy fiskalne wrocław
torell
drukarki fiskalne wrocław
 

© 2016 PSI Projektowanie Systemów Informatycznych Bolesław Rudnik. Wszelkie prawa zastrzeżone.